1. Kolo

2. Kolo

3. Kolo

4. Kolo

utkání mezi domácím dynamem a hostujícím žralokům z Mistřic začal oboustraně opatrným tempem. Netrvalo ale dlouho a favoriti jak je známo nastartovali své šikovné ploutve. Díky několika dobrým zásahům domácího brankaře dynama, byl stav stále nerozhodný. Ale to jen do 12.minuty, žraloci udeřili poprvé kdy za brankou kapitán Lukáš Stašek našel mezi kruhy neobsazeného debutanta zápasu Pavla Staška a ten se i s přispění trocha štěstí nemýlil - 0:1 .Na 0:2 zvyšoval David Kopčík přízemní střelou k levé tyčce.Ještě před první sirenou se trefil Jakub Holčík,kdy pohotově dorazil první pokus střílejícího Holčíka - 0:3. V II.třetině si začalo dynamo vytvářet střelecké šance ale proti byl šéf celé defenzivy golman Víťa Marta.A tak se trestalo na druhé straně, mezi kruhy se uvolnil Martin Engler a s ledovým klidem umístnil puk pod dřevno bezmocného brankaře - 0:4. Začátkem třetí třetiny z 3.útočné lajny musel ze zdravotních důvodů opustit zápas střelec čtvrté branky M.Engler. Podle klubového lékaře jde jen o bloklé záda,,tak věříme že se Martin brzy zapojí do trénikového procesu. Dynamo v téhle třetině začalo hrát s více otevřenou defenzivou a přechodem na rychlé brejky.Bohužel bez úspěchu.Na 0:5 zvyšoval Filip Mikel po individuální akci. Dále se trefil přesnou střelou mezi betony golmana Zdeněk Rozsypálek - 0:6. Nasledovaly dvě branky Kopčíka a tudíž i jeho hattrick v zápase - 0:8. Mezi střelce se zapsal opět Holčík -0:9 a skóre pečetil desátou brankou Kamil Hájek - 0:10.

,,Sem spokojen s přístupem hráčů, všichni podali dobrý výkon a pokud bych měl někoho vyzdvihnout tak by to byl golman Víťa.,, řekl po utkání kapitán Stašek L.

v 6.kole AHL byl jasným trhákem pro fanoušky zápas mezi domácí Suchou Lozí a Žralokama.

Hosté začali nervózně kdy i zkušená obrana vytvářela hrubky z kterých mohla být potrestána ale domácím se nedařilo najít klid v koncovce.

První větší gólová šance přišla v 9 min. ze strany žraloků, obránce Kopčík nastřelil puk od modré lajny a zvonila horní konstrukce branky.

Dlouhá bezbranková nervozita obou týmů trvala do 12 min. Hostující kapitán Stašek dostal skvělou přihrávku od Englera I. a puk zasunul pod betony padajícho golmana 0:1. Suchá Loz se snažila vyrovnat ale svou častou střelou od modré lajny nebyla pro brankáře Martu tolik nebezpečná.

Filip Mikel byl k nezastavení. Jeden z jeho mnoha úniků znamenal v 17 min. dvoubrankové vedení žraloků. Využil své rychlosti kdy se z poza branky nečekanou kličkou dostal před brankáře a mezi betony šikovně zasunul puk 0:2. O minutu později ale domácí snížili 1:2.

Ve druhé třetině se hrál ne zrovna moc pohledný hokej. Nervozita obou týmů byla znát. Za zmínku stojí branka z pohledu hostí v 27min. Průnikem z vlastní obranné třetiny a hezkým zakončením k pravé tyčce se prezentoval zkušený bek Zdeněk Hendrych 1:3. Suchá Loz rychle kontrovala ikdyž branku musel uznat až videozáznam rozhodčího - 2:3. Minuta 31. znamenala stop pro žraloka Zdeňka Rozsypálka, jeho zranění stehna mu nedovolilo dále pokračovat. ,,Klubový lékař po utkání uvedl že jde pravděpodobně o natažený zadní stehenní sval,,  Přejeme brzké uzdravení !

Třetí třetina byla mnohem zajímavější alespoň co se gólových šancí i samotných gólů týče. K vyrovnání stavu byla Suchá Loz velmi blízko, střelu zastavila levá tyč hostujícího Marty. Klid na střídačku žraloků ve 44.min.přinesl agilní Mikel, svým důrazem,ageresivitou a chutí za vítězstvím zabojoval v útočné třetině a chytře poslal puk pod ležícím golmanem 2:4. Domácí ale zbraně nevzdali, několik slibných šancí musel likvidovat žralok Marta. Přece jen udeřili aktivnější hosté,ve 47 min. si vzal slovo centr Engler Igor a se svou individuální akci si pohrál s obranou domácích i brankářem 2:5. Poslední tečkou zápasu byla kuriozní branka, Víťa Marta si vybral slabou chvilku kdy jeho rozehra skončila přesně na hokejce dotírajícího hráče pro než nebyl problém doklepnout puk do prázdné svatyně. Konečný stav utkání 3:5.

,,Začali jsme se zbytečným respektem,samozřejmě možná i proto, že jsme byli dost oslabeni ale jednou jsme tým který musí šlapat od začátku a neustále na 100%. Pomohlo nám,že jsme dali ty první dvě branky celkem se štěstím. Po zranění Benjiho nám začaly ubývat rychle síly ale díky bohu moje druhá branka na 2:4 zlomila šance domácích.Potom už nám konečný klid přidal Goro svým gólem,, řekl po utkání nejlepší hráč zápasu žralok Filip Mikel.

Sestava žraloků : Marta - Hendrych,Rozsypálek,Hlůšek - Kopčík,Stašek L,Střelec,Mikel,Engler I,Engler M,