07.07.2012 18:07

5.KOLO

5    vs    1

( 2:0, 1:1, 2:0)

5.kolo AHL se proti sobě podruhé v sezoně postavil tým Žraloků a Slováckého Dynama. Předchozí zápas skončil 1:10 ve prospěch Sharks. Hokejisté Dynama si ale tentokrát na soupeře víc věřili a potvrdilo se to hned v úvodu zápasu kdy žraloky ohrozili několika nebezpečnými akcemi. Stav 0:0 trval až do 14 minuty, kdy udeřili domácí. Petr Stašek přiklepl z poza branky puk ideálně na střelce Igora Englera a ten nedal do té doby skvěle chytajícímu Duchovnemu žádnou šanci ,1:0. Dynamo po téhle brance zvýšilo svou aktivitu a chvílemi dominovali na ledě jejich formace, jenže bez gólového efetku. Proti byl domácí golman Víťa Marta, který jak už to bývá zvykem držel svůj tým. Fanoušci Sharks se přece jenom ještě v první třetině dočkali radosti, 18 minuta přinesla vedení 2:0. Autorem branky byl Kopčík kdy prostřelil M.Duchovneho z velké blízkosti k pravé tyči.

Druhou třetinu začali lépe stejně jako tu první hráči Dynama, tentokrát už i s gólovou radostí. Domácí obranu potrestal hostující Marián Varga,jež na dvakrát dorazil puk do branky, 2:1. Snížení stavu ale netrvalo dlouho, Zdeněk Rozsypálek nahodil puk od modré lajny na golmana, v chumlu hráčů se nejlépe zorientoval Pavel Stašek a puk zasunul mezi betony brankáře, 3:1.

Ve třetím dějství i přes několik slibných šancí Slovácka zvonila konstrukce Martovi svatyně, ale přece jen gólově trestali domácí. Svou premiérovou trefu a vůbec první kanadský bod si připsal novic v dresu žraloků Filip Mikel. Individuálním průnikem obranou Dynama proklouzl a zavěsil pod horní tyčku, 4:1. O chvíli později se mohl ze své druhé branky radovat Igor Engler ale rozhodčí mu branku po shlédnutí opakovaného záznamu neuznal. Gólová siréna na stadionu HP Pavilion Sharks ještě jednou zazněla. Poslední branku v zápase po nahrávce Michala Dvořáčka dal Pavel Stašek, svůj druhý zásah v utkaní. Duchovny ještě první střelu perfektně levým betonem kryl ale dorážce už nezabránil a puk směroval pod horní víko branky, 5:1. Zápas měl skvělou úroveň a Dynamo potvrdilo svou vzrůstající kvalitu, bylo chvílema více než vyrovnaným soupeřem zatím suveréně jedoucích Žraloků. Kapitán Stašek Lukáš dovedl svůj tým už k páté výhře za sebou.

Branky žraloků : Engler I.1x, Kopčík 1x, Mikel 1x, Stašek Pavel 2x.

Kanadské bodování: s 12 body jsou dva hráči, Pavel (6+6) a Lukáš (3+9) Staškovi, na třetím místě se drží Martin Engler s 9 body (8+1)

Info zápasu: Svou premiéru si odbyl Filip Mikel, v utkání si připsal 1 bod (1+0).

Vítězná sestava:

golman                                                      1  Marta Víťa

obranné složení           9 Blažek Aleš                                 77 Rozsypálek Zdeněk

73 Kopčík David                               4  Hendrich Zdeněk

útočné složení          72 Stašek Petr          8 Engler Igor          27 Holčík Jakub

82 Stašek Pavel                                      91 Dvořáček Michal

99 Engler Martin       92 Stašek Lukáš       13 Mikel Filip

SHARKS                 SHARKS                     SHARKS                   SHARKS                     SHARKS                    SHARKS                     SHARKS

4.KOLO

5    vs    7

( 3:2, 0:3, 2:2)

4.kolo AHL ligy bylo ostře sledované.Proč taky ne, když se hrálo o první místo v tabulce! Tým žraloků hostoval na ledě batykáčů. Start do utkání se lépe vydařil domácím když dvakrát v krátkém časovém sledu skórovali, žraloci tak prohrávali 2:0. Ale netrvalo dlouho a začalo se snižovat s pohledu hostí. Ve 12 min. unikl domácí obraně Dvořáček a svým nájezdem nedal golmanovi nejmenší šanci (2:1). O chvíli později už bylo vyrovnáno,se svou skvělou trefou k levé tyči se radoval Kopčík (2:2). Jenže domácí o sobě dali opět vědět.Dvě minuty před koncem první třetiny strhli vedení zase na svoji stranu (3:2).

Druhá třetina patřila jedoznačně hostujícím žralokům. Hodně času se hrálo před domácí brankou kde si lídři tabulky vytvářeli chvílemi až drtivý tlak. Batyky v téhle třetině tuhle situaci nezvládli a třemi inkasovanými góly posadili sharks na koně (3:5). O tento obrat se gólově povedenými akcemi postarali po jedné brance bratři Englerovi a Stašek Petr.

Třetí třetina se herně vyrovnala.Batyky přidali na aktivitě co se týkalo hlavně ofenzívy. Častá střelba na obou stranách přinesla přece jen ovoce v podobě branky týmu žraloků. Engler Igor, uvolnil se po pravé straně kde dostal milimetrovou přihrávku od Rozsypálka a pro tohoto chytrého centra nebyl problém překonat golmana (3:6). Snížení stavu domácích, přece jen jiskřička naděje přišla (4:6). Pět minut do konce utkání přišla poslední rána ze strany hostujících, ketrá srazila definitivně Batyky do kolen. Stašek Pavel dostal příhru ve středovém kruhu a svým únikem k brance domácích zavěsil (4:7). Batykáčům se ale ještě podařilo pár sekund před konečným hvizdem sudího snížit na konečných 5:7. Tým žraloků z Mistřic tak zůstal i po 4 kole neporažen a v tabulce si drží suveréní postavení s 12 body !! Díky téhle pozici patří především vyborné práci defenzivy spolu s golmanem Víťou Martou.

Branky žraloků : Dvořáček M 1x,Kopčík D 1x,Engler I 2x,Engler M 1x,Stašek Petr 1x,Stašek Pavel 1x.

Kanadské bodování se 12 body vede pořád Stašek Lukáš (3+9). Druhé místo s 10 body Stašek Pavel (4+6). 9 bodů a tedy na třetím místě Engler Martin (8+1).

Info zápasu: za žraloky si odbyli premiéru Michal Dvořáček který přispěl jedním bodem (1+0) , a Holčík Jakub, přispěl dvěma body (0+2). Gratulace...

útočné složení          72 Stašek Petr           8 Engler Igor         27 Holčík Jakub

82 Stašek Pavel                                      99 Engler Martin

91 Dvořáček Michal      92 Stašek Lukáš       28 Korda Tomáš

3.KOLO

11    vs    1

Další kolo AHL ligy mělo zajímavou příchuť. Proti sobě nastoupili kamarádi kteří ještě minulý rok hrávali za jeden tým. O motivaci bylo tedy postaráno. Přece jenom lépe začali piráti, kdy ve 3 minutě Radek Nezval nastřelil tyč domácí svatině, kterou opět hájil skvělý brankář Viťa Marta. ,,Nedáš dostaneš,, pořekadlo které často vychází na sebe necnechalo dlouho čekat. Svou první trefou v sezoně se individuální akcí prosadil Zdeněk Hendrych ve 4 min. V půli utkání kdy byl stav 3:0 pro domácí udeřili i hosté svou jedinou brankou, mezi betony se tvrdou střelou prosadil František Juřišta. Nakonec si domácí Žraloci vpluli do mořských hlubin pro výhru proti pirátům s Laguny 11:1. Svůj první Hattrick v sezoně dal Stašek Pavel.

Branky žraloků : Stašek Pavel 3x,Engler M 2x,Střelec M 2x,Stašek L 1x,Stašek Petr 1x,Hendrych Z 1x,Engler I 1x,

Kanadské bodování s 11 body vede i po 3 kole kapitán týmu Stašek Lukáš (3+8). Na záda mu šlapou s 8 body Korda Tomáš a Engler Martin. Na místě třetím je bratrské duo Stašků Petr a Pavel se 7 body.

golman                                             1  Marta Víťa

obranné složení            22 Kopčík David                          38 Hendrich Zdeněk

6 Blažek Aleš                              3 Rozsypálek Zdeněk

útočné složení            99 Engler Martin        29 Stašek Lukáš      72 Stašek Petr

82 Stašek Pavel         43 Střelec Martin        8 Engler Igor

2.KOLO                  1   vs   10

Zápas mezi žralokama a forschnerem začal opatrně, kdy oba týmy vycházely ze zabezbečené obrany.První branka přišla až v 9 minutě, kdy se prosadil domácí Korda. Touto brankou začal drtivý tlak ze strany žraloků.Rozhodčí za tvrdé střety musel 4x v zápase udělit samostatné nájezdy.Na obou stranách po dvou..u týmu Sharks bohužel neproměnili své sólo bratrská dvojice Stašků, Lukáš a Pavel. Forschner tuto nabídku taky odmítnul když jej v obou případech skvěle vychytal domácí žralok Víťa Marta. Hosté v závěru zápasu dokázali reagovat na gólovou smršť domácích jen jedním gólem. Tým Sharks si tak připsal celkem jednoduchou výhru 10:1 a do tabulky získal důležité 3 body.

Branky za Sharks : Korda T 4x,Engler M 2x,Stašek Petr 2x,Rozsypálek Z 1x,Engler I 1x.

V čele kanadském bodováním s 8 body jsou dva hráči. Korda Tomáš (6+2) a kapitán týmu Stašek Lukáš (2+6)

golman                                               1  Marta Víťa

obranné složení          82 Stašek Pavel                          38 Hendrich Zdeněk

6 Blažek Aleš                             3 Rozsypálek Zdeněk

útočné složení           99 Engler Martin       29 Stašek Lukáš       28 Korda Tomáš

72 Stašek Petr           30 Erwin Chip            8 Engler Igor

1.KOLO                11   vs    7

První zápas sezony se odehrál proti týmu Batykáčům.Náš tým byl hodně oslaben, když jsme nastoupili jen s 8 hráči na ledě.Od prvních minut bylo jasné, že zápas bude mít velkou kvalitu a taky se to potvrdilo.Skvělou střeleckou formu potvrdil Martin Engler, když dal HATTRICK, dále se trefili Stašek L 2x,Engler I 2x,Korda T 2x,Blažek A 1x,

Rozsypálek Z 1x.

Kanadském bodováním po prvním kole vévodí kapitán Stašek Lukáš,nasbíral celkem 5 bodů (2+3)

Velkou zásluhu na výhře má i golman Víťa Marta, který tým podržel svýma skvělíma zákrokama.

Vítězná sestava :

golman                                            1  Marta Víťa

obranné složení          72 Stašek Petr                      3 Rozsypálek Zdeněk